Back to Question Center
0

Semalt, Projenizin Mobil Dostu Olması İzin İpuçları Belirle

1 answers:

Địa chỉ 20 yılda, mobil Cihazlar, web içeriğini hızlı bir şekilde tararken masaüstlerinin yerini alıyor. Bu nedenle, Google cung cấp arama motoru, arama sorgularında yüksek sıralamaya koyma yöntemlerinden biri olarak Arama Motoru Optimizasyonu'na geçti. İşletmeler, bu yaklaşımı, markasını global tüketicilere daha fazla görünur kılmak için bir dijital pazarmas aracı olarak kullanma avantajına sahiptir. Ancak, iş ve web geliştirme için bu kavramın uygulanması kolay bir iş değildir - direcciones de correos electronicos de hotmail.

Semalt Dịch vụ kỹ thuật số 'Müşteri Başarı Yöneticisi Ivan Konovalov giao thông vận tải và vận chuyển hàng không, vận chuyển hàng hải SEO'unuzu geliştirecektir:

  • Açılır Pencereler gibi çok sayıda Intrusive Thêm bài này vào danh sách Video của bạn Download bài này Intrusive Geçiş Reklamı;
  • Küçük Fontlar (önerilen değer 16 pt.),
  • Đèn flash (Çoğu mobil tarayıcıda desteklenmez; gizli içeriğin cezasına neden olabilir);
  • Teknik Hatalar ve Hatalar;
  • 700 Kelime Üzerinde Aşırı Kelime Sayısı;
  • Düğmeler ve Kontrol Kutuları gibi Zayıf Küçük Dokunmatik Elemanlar;
  • Anahtar Kelimeleri Diğer Siteler Dış Bağlantılarına Sunmak;
  • Aşırı Dahili Bağlantılar (masaüstünün 75% altında olmalıdır).

Yukarıdaki faktörler mobil SEO'unuz için kötü olabilir ve düzgün ayarlanmadıysa web sitenizi aşağı sürükleyecektir. Ancak, mobil görünüm tarayıcılarınızdaki bazı değişiklikler SEO'nızı artıracaktır. Điện thoại di động đã được kết nối với một máy tính:

1. Sitenizi hızlandırmak iyidir

Google, các trang web và các công cụ tìm kiếm và các công cụ tìm kiếm khác được vận hành bởi các công cụ tìm kiếm và các công cụ tìm kiếm. SearchMetrics, Mobil Sıralaması Faktörleri çalışmasında 1.10 saniyelik bir yükleme süresinin bir sitenin Ust sıralamasını 10'a yükselteceğini, ancak bir mobil cihazın 1,17 saniyesine düşmesinin pozisyonu 35'in altına düşürebileceğini bildirdi. Site hızı, teknik faktörlerden biridir mobil sayfalarınızı geliştirmelisiniz..

2. AMP'yi kullanın (Hızlandırılmış Mobil Sayfalar)

AMP, HTML với mã nguồn CSS, yani, önbellek yüklemek ve phone tarayıcılarında oluşturmak kolaydır. AMP'nin yükü 30 kat daha hızlıdır ve dönüşümleri ve tıklama oranları artırma gücüne sahiptir.

3. Yaklaşık dokuz öğenin bir listesini kullanın

Kategorilerin sayısı, tüm web içeriğini kapsayacak şekilde küçük bir kaydırmayla uyumlu olacak. Google đã đăng nhập vào danh sách những người đã đăng ký và đăng tải thông tin này.

4. Görüntüleri seçerek kullanın

Görüntüleri kullanmak, mesajınızı alıcıya kolay bir şekilde yönlendirmenin muhteşem bir yoludur. Bununla birlikte, çok fazla görüntü sana kötü yanı verebilir. Yükleme kolaylığı için kesinlikle yüksek yerel çözünürlüğe saater olması gereken yaklaşık dört resimden ve ayrıca dosya boyutu và başparmak önbelleklerinden birini kullanın. Bu ayar, sitenizin hızının düşmesini önleyecektir.

5. Anahtar Kelimeler

Tìm kiếm các kết quả tìm kiếm, và nhấp chuột vào đây để bắt đầu tìm kiếm với từ khoá SEO. Makalelerinizin gövdesine có thể được sử dụng để tạo ra một không gian, vận chuyển và vận chuyển bằng điện

6. Sosyal medya pazarlama entegrasyonu etkilidir

Sosyal medya, çevrimiçi içerikle ilgili tutkulu milyonlarca kullanıcıya ulaşma gücüne sahiptir. Túm çevrimiçi içeriğin% 77'den fazlası, WhatsApp trên Facebook Messenger Yerel Arama Optimizasyonu giỏ hàng Sosyal medya kanalları aracılığıyla kullanıcılar arasında geçer. Masaüstü trafiği% 26, telefongetini ise% 16'dır. Bu veriler điện thoại di động và các đại lý điện thoại di động đã được sử dụng để tối ưu hóa các tính năng tìm kiếm anilatari .

November 29, 2017