Back to Question Center
0

Semalt'tan Kılavuz: Pazarlama Performansınızı Artırmak trực tuyến Online Formlar Nasıl Oluşturulur?

1 answers:

Dạng không gian sống Dạng văn bản được tạo ra trong một khoảng thời gian dài và có thể được sử dụng trong các khoảng thời gian nhất định. Bununla birlikte, çoğunlukla değil, zaman và kaynaklarda maruz kaldıkları maliyet dikkate alınmaksızın bilgi toplamak için modası yöntemlere başvurmaktadırlar.

Zaman kazanmak için yardımcı olduğu için özel çevrimiçi formları kullanarak veri toplamayı yönetmek mümkündür. Sürükle ve bırak tekniği, az çaba ve teknik uzmanlık gerektirir.(số 8)

Semalt Dịch vụ kỹ thuật số 'in Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Julia Vashneva, işletmelerin çevrimiçi formları kullanarak verimliliği artırabileceği üç yol belirledi.

1. İletişim, Soruşturma ve Kurşun Üretim Formları

Pazarlamacılar artık formlarını doğrudan web sitescgiántó, ilgili bir potansiyel müşteriye hak kazanmak için zor olmamak zorundadır. Formları, site yapısının bir parçası olarak bütünleştirmek bilgi toplamayı kolaylaştırır. Bu yolla, işin sormak istediği spesifik soruları sormak mümkün hale gelir. Pazarlamacılar, potansiyel potansiyel müşteriler için herhangi bir takip bilgisi içeren bir otomatikcevaplayıcı e-posta bırakma seçeneğine de sahiptir.(số 8)

Các trang web có liên quan đến trang web được cung cấp bởi một trang web mà bạn có thể tìm thấy trên trang web này bằng cách sử dụng các trang web có liên quan đến dịch vụ khách hàng. JotForm gibi şirketler, müşterilerin işin bil bily gerektirdiği durumlarda cevaplamaları gereken özel alanlar eklemelerine izin verir..Pazarlamacılar, yukarıda bahsedilenlerin hepsini gerçekleştirirken, doğrudan siteye sorunsuz şekilde katılırlar.

2. Olay Kayıt Formları

Olaylar fazladan Caba gerektirir, ancak bir etkinlik kayıt formu oluşturmak o Kadar Zor ya da Zaman alıcı olmamalıdır. Profesyonel bir kayıt formu, ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları Tum bilgileri aynı anda bulmalarını kolaylaştırarak, işletmenin Tum olayları tek bir yerde tổ chức sağlar etmesini.

Etkinlik formlarıyla daha fazla şey var. Örneğin, bir kişi Kendi bilgilerini gönderdiğinde, işletme, takvim bağlantılarına sahip bir "teşekkür ederim" sayfası đã Các thông yararlı bilgiler gibi Các thông bilgileri özelleştirebilir. Autoresponder daha sonra kayıt için kullanıcıya teşekkür mesajı gönderebilir. Pazarlamacının arzusuna Gore, bu formlardan elde edilen gelir, formdan doğrudan bilet bedeli veya önerilen bir bağış biçiminde olabilir.(số 8)

3. Mẫu Geri bildirim

Onların sağlanana kadar müşteri geribildiriminin önemini kavramak zor. Pazarlama ekibi, özellikler yeni, entegrasyonlar, fiyatlandırma, Mã sản phẩm geliştirme đã geliştirme đã Daha pek çok şeyden sorumludur. Formlardan elde edilen geri bildirimler, bu hedeflerin gerçekleştirilmesine ilişkin anlayışlar sağlar. Formları kullanırken, geribildirimi categoryize etmek mümkün hale gelir ve böylece organasyonun stresini azaltır. Geri bildirimler otomatik olarak entegre bir sayfada görünür. Pazarlamacılar, bilgileri tüm kuruluşla paylaşma seçeneğine sahiptir.(số 8)

Pazarlama ekibi tarafından toplanan bilgilerin, temiz ve özelleştirilmiş çevrimiçi bir formda revize edilmesi, zamandan kazanmanıza yardımcı olur ve ekiplerin üstesinden gelmek zorunda olduğu stres azalır. Aynı zamanda, şirkete üretkenliği artırıyor. Bununla ilgili en iyi şey, hepsinin ucuza yapıldığıdır Source .

Kể từ khi bắt đầu,

November 27, 2017