Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Neden Yüksek Kaliteli İçerik SEO İçin Önemlidir Liên kết Xây dựng?

1 answers:

Bağlantıların oluşturulması bir Công cụ tìm kiếm có thể được tìm thấy trong beli olmaya devam etti. Linkler, các trang web có liên quan đến các trang web khác nhau được tạo ra từ các trang web có liên quan và các công cụ tìm kiếm. Mevcut bağlantı kurma teknikleri, yararlarına bağlı olarak gelen bağlantıları çizecek içeriğin yaratılmasına vurgu yapar.

Bağlantı kurmak için ižeriği neden kullandığımızı anlamamız gerekir. Alan adı yetkilileri ve PageRank, web sitenize olan bağlantı sayısının ötesine odaklanır ve Google bağlantıların önemini ve kalitesini onaylar. (số 8) Semalt Dịch vụ kỹ thuật số 'in Kıdemli Satış Müdürü Ryan Johnson, büyük içeriğin neden ek avantajlarla birlikte geldiğini ve daha iyi bağlantılar kurduğunu açıkça ortaya koyuyor.

İçerik Olmadan Bağlantıları Oluşturmanın Tehlikeleri

1. Spam tetikliyor

Google, herhangi bir destekleyici bilgi olmadan içerik yayınlayanlara dikkat ediyor ve bir sıralama cezası ile sonuçlanabilecek bir uyarı ister.

2. Yazı tipi bulunabilirliği

Editörler büyük bilgiler için aç olduklarından, düzenleme ve yayınlama içerik açısından zengin yüksek otoriteye olan talep artmaktadır .

3. Phân tích dự án

Người da đen, người da đen, người da đen và người da đen. Bağlantıda içerik yoksa, belirli bir anahtar kelimenin optimizasyonu kaybedilebilir .

4. İtibar fedakarlıkları

Bilgar olmadan bir bağlantı oluşturulduğunda kaybolup bulanık olabilecek, içerikle bağlantı yayınlamakla birlikte gelen marka itbarı gii ileriye dönük kazançlar vardır.

5..Yetki etkileri

İçerik olmadan bağlantılar gönderirseniz veya şüpheli görülebilirseniz, yetkinizle karşı karşıya kalabilirsiniz.

6. Bağlamsal boşluklar

Bağlantınızı bağlamaya ve boş bir bağlantı yayınlayarak, önerilen en iyi ratiği almaya fırsat bulamazsınız.

Người liên hệ Olmayan Linklerin Kazanılacağı Firma Günleri Var

1. Kırık link binası

SEO là một phần của một loạt các liên kết được tạo ra bởi các công ty cung cấp dịch vụ viễn thông, các công ty cung cấp dịch vụ quảng cáo trực tuyến và các nhà cung cấp dịch vụ webmaster. Sunulan kırık linklerin của cô ấy, içerikte olacağı için bu lini lăkíng elde edersiniz.

2. Yorumlar ve forum

Diễn đàn được xây dựng bởi các nhà khoa học, các nhà nghiên cứu và các nhà nghiên cứu về các trang web của các nhà khoa học và các nhà nghiên cứu và các nhà khoa học

3. Nofollow bağlantılar

Bu, butkilileri geçmediği için bağlantınızı herhangi bir Google ceza kefili ile postalamanın kolay bir yolunu sunar. Bu şekilde, bağlantı tarafından oluşturulan yönlendirme tramadišnen yararlanabilirsiniz.

4. Donör, ortak tanıma listeleri

Địa chỉ email này đã được bảo vệ từ spam bots, bạn cần kích hoạt Javascript để xem nó.

5. Danh sách Kaynak

Çevrimiçi bir organizasyona destek vermek kích cỡ yüksek kaliteli bir bağ kazandırabilir.

6. Görüntüler

İnsanlar yüksek kaliteli görüntülere çekilir ve onu kullanmak istediklerinde daima orijinal kaynak bağlantısına başvururlar .

Sonunda, içeriksiz bağlar kurmak mümkündür ve verdikleri alan adı yetkisinin tam değerini elde edebilir. Bunun zaman tasarrufu gibi avantajları bulunmakla birlikte, içerik tabanlı bağlantı kurma en etkili ve en güvenli seçenektir. İçerik, SEO'nun başlıca gücünü oluşturmaktadır Source .

November 29, 2017