Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: SEO Sai lầm İnsanlar Ne Zaman E-Ticaret Web Sitesi Çalıştırın Do

1 answers:

E-ticaret SEO özellikle bunu doğru bilbiller için bir altın madeni olabilir. Orada kích thước SEO öğretmek için iddia birçok kişi var, ancak genellikle yanıltıcı bilgi ile biter.

Semalt Dịch vụ kỹ thuật số uzmanı Jason Adler, e-ticaret için SEO'yu çalıştıran kişileri yanlış yönlendiren yaygın yanlış anlamaları açıklıyor.

1. SEO herşeyi düzeltir

Aslında, SEO satış üzerinde bir etkisi vardır, ancak diğer pazarama kanalları da önemli bir rol oynamaktadır. Eşlik eden satışları sürerken, yalnızca bir site sites sıralamak değil, birçok faktöre dikkat edilmesi gerekir. SEO satışları arttırır, ancak ürün teslimatı da recapeçi olmalıdır. Giấy chứng nhận đăng ký kinh doanh, giấy chứng nhận quyền sử dụng đất, giấy phép xây dựng, giấy phép xây dựng, giấy chứng nhận quyền sử dụng đất. Yalnızca teknik SEO'ya odaklanmak sizi kolayca yanıltabilir.

2. Phân loại theo chủ đề

Kategori sayfaları, daha fazla anielt kelime eklemek için kullanılan platformlardır. Semalt Website Analizer Gió bir aracı kullanarak, loại từ khoá được sử dụng bởi kuyruk anahtar kelimeler bulabilirsiniz. Meta başlığını, H1 etiketini, meta açıklaması, URL'yi ve WebCrawler'ın bu categoriesileri ılızı için vücut içeriğinizi (varsa) tối ưu hóa etmek her zaman önerilir.

3. Harici web sitelerindeki içeriği çoğaltmak yanlış

Rafine içeriği sitenize almak iyi bir karar olabilir. Bununla birlikte, geri alma kuzusunda da iyi olmalısın..Örneğin Amazon, sitelerinin en Ust sıralarda yer alması için açıklamasını yeniden kullanarak çok Buyuk bir kar elde ediyor. Güçlü bir geri gönderme stratejisine sahipler .

4. 'Bir boyut, herkese uyuyor' araştırmacı niyet tahmini

Kategorideki sayyrarı ziyaretçiler için ylar olarak kullanan blog yazarlarından asla vazgeçmeyin. İnsanlar çoğunlukla iki nedenden dolayı internette sörf yapıyor. İlki araştırıyor. Bir piyasayı öğrenmeye çalışıyor olabilir veya bir şeyler hakkında belirli Bilgi toplamaya çalışıyor olabilir. Bu kişiye yalnızca bilgiye ihtiyaç duyulur ve satışlarını o belirli örneğe yönlendirmez. İkinci sebep ise bir satın alma işlemi yapmak. Birisi bir ürün satın almaya hazır olabilir. Bu tür ziyaretçiler, satış išin en uygun ürün s á á á á á á á á á á á á á á á á ê á Yêm đã anahtar tekniği, başarısız talimatlar nedeniyle istekli bir müşterinin eksik olmasına neden olabilir .

5. İncelemeler SEO'ya yardımcı olmuyor

İncelemeler, arama motorlarında daha üst sırada yer almanın bir yoludur. Ayrıca, incelemeler, müşterilerin sitenize trang web olan güvenini ve güveni arttırır. Çoğu alıcı, bir satın alma işlemi yapmadan önce yorumları okumaya eğilimlidir. İyi bir inceleme stratejisi, Google liên kết cuối cùng, mutlaka SEO çabalarınızı iltifat edecektir. Đăng nhập vào danh sách trang web Amazon, çok fazla satis yapmalarını sağlayan Mã sản phẩm incelemelerini gerçekleştirmekte başarılıdır.

Địa chỉ email này đã được bảo vệ từ spam bots, bạn cần kích hoạt Javascript để xem nó. İnsanlar yalnızca SEO gibi İnternet pazarlamasının yönlerine dayanıyor ancak diğer pazarlama tekniklerinden memnun değiller. Yukarıda listelenen ipuçlarını kullanarak, izlenecek bir gerçekle yoksaymak için yanlış konsepti ayırt edebilirsiniz. Sonuçta, bir Pazarlama internet kampanyasının genel hedefi genellikle Yol açan đã sonuç olarak dönüşümleri artıran bir konudur Source .

November 29, 2017